Görüş, Öneri, Talep ve Şikayetler

İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası’na mensup üyelerimizden gelecek olan görüşleri, önerileri, talepleri ve şikayetleri bu sayfada bulabilir; aşağıda yer alan form üzerinden bize görüş, öneri, talep ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Görüş, Öneri, Talep ve Şikayet Formu

  Sorular & Cevaplar

  Değerli Üyelerimiz;

  Dağıtım şirketi BEDAŞ ile özellikle TYS istemi başladıktan sonra, abonelik işlemleri gecikmekte ve bu durum bizleri vatandaşlarımız karşısında zor durumda bırakmaktadır. Sorunların çözümü için yaptığımız duyurular ve verdiğimiz dilekçelerimiz BEDAŞ nezdinde kabul görmemektedir. Yönetim olarak yasal çerçevede EPDK’ya ve Enerji Bakanlığı’na yaptığımız başvurular da cevaplanmamaktadır.

  BEDAŞ, Ticaret Bakanlığı’na gönderdiği dilekçe ile; bütün sorumluluğun yetkili fen adamlarına ait olduğunu, vatandaşa yazılan cezaların işlerin düzgün yapılmamasından kaynaklandığını ifade etmektedir. Odamızın ve sizlerin sesi olarak bu iddiaları reddediyoruz. Bu sebepten ötürü düşüncelerinizi ve önerilerinizi öğrenmek, bir yol haritası ortaya koyabilmek için sizlere ihtiyacımız vardır. Bu çalışma ile gücümüzü de test etmiş olacağız. Oda yönetimi olarak üyelerimizle birlik içerisinde olursak; her sorunun, her zorluğun üstesinden geleceğimize inanıyoruz.

  1. BEDAŞ süreci ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?
  2. Proje ve talep işlerinde yıllardır bir istikrar sağlayamıyoruz ve emeklerimizin karşılığını alamıyoruz. Bu alanda sizin düşünceleriniz, çözüm önerileriniz veya almamızı istediğiniz aksiyonlar nelerdir?

  Tüm üyelerimize saygılarımızı ve sevgilerimizi sunuyor, önerilerinizi bekliyoruz.