4-6 Nisan 2024’de 16. SolarEX İstanbul etkinliğindeyiz

2022 yılından beridir katıldığımız “SolarEX İstanbul” fuarında 2024 yılında da hem odamızı hemde odamıza kayıtlı firmalarımızı temsil edeceğiz.

Tüm üyelerimiz aşağıdaki linkten davetiyelerini alabilirler.

E-BİLET AL

5 Kıtadan, 125’in üzerinde ülkeden yatırımcıya ev sahipliği yapacak olan Uluslarrarası SolarEX İstanbul Fuarı 2024 yılında 16. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Dünya Fuar takviminde önemli sektörel fuarlar arasında yerini koruyan; SolarEX İstanbul Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı dünya markası firmaların katılımıyla geleceğin öncü ve son teknolojileri ürünlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Avrasya’nın en büyük Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı SolarEX İstanbul’da fuarla eş zamanlı düzenlenecek konferanslarla solar sektörünün öncü uzmanları, dernekleri, birlikleri, yenilenebilir ve sürekli bir enerji kaynağı olan güneş enerjisinin önemini vurgulayacaklar. Solarex İstanbul Fuarı, çevre dostu çözümlerle, sektörü bir araya getirecek.

Globalde yaşanan enerji ve iklim krizinin tek çıkış noktası; kendini sınırsız tekrarlayan, yenilenebilir ve hammaddeye bağımlı olmayan güneş enerjisi sistemidir. Küresel çapta temiz enerji ve enerji verimliliği tüm dünya ülkelerinin önceliği. Enerjinin verimli ve etkin kullanımı sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen bireylerin ve kitlelerin güneş enerjisini sınırsız kullanmasıyla mümkün. Solar sektörünün dünyaca ünlü 200’ü aşkın firması ve 500’ü aşkın markası her yıl alanlarını büyüterek yer aldıkları SolarEX İstanbul’da uluslararası arenada yeniden bir araya geliyor.

Dünya pazarında 2024 yılında enerjinin yol haritasının belirleneceği sektör liderlerinin son teknoloji ürünleriyle 16. Kez Uluslararası yatırımcısıyla bir araya geleceği bu büyük buluşmada siz de yerinizi alın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir