Endüstri Gelecek İle Buluşuyoruz Fuarı: Elektrikli Araçlar ve Alternatif Enerji Sektöründeki Temsilimiz

07-10 Haziran 2013 tarihinde gerçekleştirilen “Endüstri Gelecek İle Buluşuyoruz” fuarına katılarak odamızı temsil ettik. Standımızı yoğun şekilde ziyaret eden tüm şehir içi ve şehir dışından gelen meslektaşlarımıza, Federasyon Başkanımız ve oda başkanlarımıza çok teşekkür ederiz. Özellikle kumanda panelleri, kampanya panelleri, kablo ve malzeme üreten firmaların katıldığı fuar, 3 gün sonunda sektörün tüm paydaşları yeni ürünlerini sergileyerek pazar paylarını arttırmanın heyecanını yaşadılar. İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası olarak, bu tür fuarları destekleyen, katılım sağlayan kurumsal kimliğimizle farkındalık yaratmak hem odamız hem de temsil ettiğimiz üyeler için çok önemlidir.

Şehir dışından gelip standımızı ziyaret eden ve bizlerle beraber fuarı gezen Aksaray Oda Başkanımız Hakan Kulayapı, Balıkesir Oda Başkanımız Nejdet Arslan ve üyelerine, Eskişehir Oda Başkanvekilimiz Fatih Bey’e ve üyelerine, Manisa Turgutlu Oda Başkanımız Sabri Yeker ve üyelerine, Erzincan Oda Başkanımız Oral Bey’e ve Afyon Oda Başkanımız Mehmet Karagöz ve üyelerine çok teşekkür ederiz.

Fuarda bizi yalnız bırakmayan, destek veren, testesfed Başkanımız Yusuf Aslantürk, Hatay Oda Başkanımız Adnan Taşaoğlu ve İstanbul Elektronikçiler Odası Mesut Tekey Bey’e de teşekkür ederiz. Fuar çalışmalarında standlarında bizi ağırlayan, ürün tanıtımı yapan Devpaonun sahibi Devriö Bakacak ve SUTEM sahibi Devlet Bey’e, Sanelpana Unka Kablo Yapı’ya ayrıca teşekkür ederiz.