ATV Ana Haber Başkanımızla Röportaj Yaptılar

Elektrikle ilgili güvenlik önlemlerinin önemine vurgu yapan Başkan Bozali, şarj aletlerinin fişe takılı bırakılmasının elektrikle ilgili olası riskleri artırabileceğini belirtti.

Şub 14, 2024 - 12:13
Şub 14, 2024 - 12:13
 0  4
ATV Ana Haber Başkanımızla Röportaj Yaptılar

İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Haluk Bozali, ATV Ana Haber’e yaptığı röportajda, güvenlik konularına dikkat çekerek şarj aletlerinin prize bırakılmaması gerektiğini vurguladı. Elektrikle ilgili güvenlik önlemlerinin önemine vurgu yapan Başkan Bozali, şarj aletlerinin fişe takılı bırakılmasının elektrikle ilgili olası riskleri artırabileceğini belirtti. Ayrıca, şarj aletlerinin düzensiz kullanımının ev ve iş yerlerinde yangın gibi ciddi güvenlik sorunlarına neden olabileceği konusunda uyarılarda bulundu.

Bozali, röportajında elektrikle ilgili bilinçli kullanımın önemine de değinerek, vatandaşların elektrikli cihazları doğru bir şekilde kullanmaları ve şarj aletlerini kullanım sonrasında fişten çekmeleri gerektiğini ifade etti. Elektrik teknisyenleri olarak toplumun güvenliğine katkı sağlama sorumluluğunu taşıdıklarını belirten Bozali, bu tür basın yayınlarıyla halkı bilinçlendirmenin ve güvenli elektrik kullanım alışkanlıkları kazandırmanın önemine vurgu yaptı.

YES - Yetkili Elektrik Servisi

YES, İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası'nın desteğiyle tüm İstanbul'da sadece odamıza kayıtlı firmalar tarafından hizmet verecek.

Tepkiniz Ne?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

etoist İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası, Türkiye’nin en etkin meslek odalarından biri olarak üyelerine hizmet vermektedir. Her platformda temsil ettiği üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek için çalışan odamız, üyelerinden aldığı güçle; sektörün ve üyelerinin gelişmesine katkı sağlamaya devam edecektir.