Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü Eğitimi

Mar 16, 2024 - 16:14
 0  19
Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü Eğitimi

Odamızın, Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığı protokol çerçevesinde 40 Saat’lik Temel Elektrik, Topraklama ve Ölçme eğitimlerini içine alan Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü eğitim başvuruları başlamıştır. Alt kısımda yer alan başvuru evraklarını odaya getirmeniz gerekmektedir. Evraklar odaya teslim edilmediği sürece eğitim kaydınız yapılmayacaktır. Sınıf kontenjanı 25 kişidir.

Başvuru için Gerekli Belgeler

1- Başvuru belgesi
2- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
3- Öğrenim Belgesi Fotokopisi
4- Ustalık Belgesi Fotokopisi
5- Vesikalık Resim 1 adet
6- “Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışabilir” sağlık raporuna sahip olmak

Not: Bu eğitim, yalnızca 15 kişi ve üzerinde başvuru olması halinde açılmaktadır. Eğitim başvurusu yapmak ve ücret ile ilgili bilgi almak için lütfen odamızla iletişime geçiniz. Kayıt için gerekli belgeler ile ödemeyi yapmanız gerekmektedir.

YES - Yetkili Elektrik Servisi

YES, İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası'nın desteğiyle tüm İstanbul'da sadece odamıza kayıtlı firmalar tarafından hizmet verecek.

Tepkiniz Ne?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

etoist İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası, Türkiye’nin en etkin meslek odalarından biri olarak üyelerine hizmet vermektedir. Her platformda temsil ettiği üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek için çalışan odamız, üyelerinden aldığı güçle; sektörün ve üyelerinin gelişmesine katkı sağlamaya devam edecektir.