İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası YES Projesi Lansmanı

İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası, geleceğin elektrik hizmetlerine yön verecek olan YES Projesi’ni tanıttı.

Şub 13, 2024 - 19:09
Mar 16, 2024 - 15:53
 0  13
İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası YES Projesi Lansmanı
İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası YES Projesi Lansmanı
İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası YES Projesi Lansmanı

Taksim Hill Hotel’de gerçekleşen muazzam bir etkinlikle İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası, geleceğin elektrik hizmetlerine yön verecek olan YES Projesi’ni tanıttı. Oda Başkanı Haluk Bozali’nin enerji dolu sunumu, davetlilere projenin önemini ve getireceği yenilikleri ayrıntılı bir şekilde aktardı.

Lansman etkinliği, elektrik sektöründe bir dönüm noktasını temsil ediyor. YES Projesi, İstanbul’un karmaşık elektrik altyapısını daha etkin bir şekilde yönetmeyi hedefliyor. Başkan Haluk Bozali, projenin detaylarına dair yaptığı sunumda, kullanıcıların elektrik arızalarını anında bildirebilecekleri, teknisyenlerle iletişim kurabilecekleri ve çözümleri takip edebilecekleri bir platformun kapılarını araladı    

Etkinlikte konuşan Başkan Bozali, “YES Projesi, İstanbul’un artan nüfusu ve büyüyen enerji ihtiyaçları karşısında daha etkili bir elektrik hizmeti sunmayı amaçlıyor. Bu projenin başarısı, sadece oda üyelerimizin değil, aynı zamanda İstanbul halkının da günlük yaşantısına olumlu bir etki yapacak” dedi.

YES - Yetkili Elektrik Servisi

YES, İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası'nın desteğiyle tüm İstanbul'da sadece odamıza kayıtlı firmalar tarafından hizmet verecek.

Tepkiniz Ne?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

etoist İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası, Türkiye’nin en etkin meslek odalarından biri olarak üyelerine hizmet vermektedir. Her platformda temsil ettiği üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek için çalışan odamız, üyelerinden aldığı güçle; sektörün ve üyelerinin gelişmesine katkı sağlamaya devam edecektir.