MYK Elektrik Tesisatçılığı Seviye 5 Belgesi Eğitimi

ETO Akademi ile Renk Akademi Eğitim Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri işbirliğiyle, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) onaylı MYK Elektrik Tesisatçılığı Seviye 5 eğitimi verilmekte ve sınavı yapılmaktadır.

Mar 16, 2024 - 16:20
 0  18
MYK Elektrik Tesisatçılığı Seviye 5 Belgesi Eğitimi

MYK Elektrik Tesisatçılığı Seviye 5 Belgesi Eğitimi ve Sınavı

ETO Akademi ile Renk Akademi Eğitim Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri işbirliğiyle, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) onaylı MYK Elektrik Tesisatçılığı Seviye 5 eğitimi verilmekte ve sınavı yapılmaktadır. Sınavlar oda sınav salonunda yapılmaya devam etmektedir.
 

•Eğitimler üç kişilik gruplar şeklinde yapılmaktadır.

• Eğitim ücreti 400 TL‘dir.

• Sınav ücreti 4.800 TL‘dir.

Renk Akademi Eğitim Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri’nin TÜRKAK akreditasyonu ve Mesleki Yeterlilik Kurumu yetkilendirme bilgilerine aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

https://www.myk.gov.tr/index.php/tr/haberler/36-departman3/4032-renk-akademi-eitim-belgelendirme-ve-danmanlk-hizmetleri-myk-tarafndan-snav-ve-belgelendirme-yapmak-uezere-yetkilendirildi

YES - Yetkili Elektrik Servisi

YES, İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası'nın desteğiyle tüm İstanbul'da sadece odamıza kayıtlı firmalar tarafından hizmet verecek.

Tepkiniz Ne?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

etoist İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası, Türkiye’nin en etkin meslek odalarından biri olarak üyelerine hizmet vermektedir. Her platformda temsil ettiği üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek için çalışan odamız, üyelerinden aldığı güçle; sektörün ve üyelerinin gelişmesine katkı sağlamaya devam edecektir.