Başkanımız Sözcü Tvde Elektrik yangını bağırarak gelmiyor diyerek tehlikeye dikkat çekti

Bozali, elektrik güvenliği açısından önemli olan bu konuda yetkili elektrikçilere vurgu yaparak, elektrik malzemelerinin seçimi ve kullanımının uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerektiğini belirtti.

Şub 14, 2024 - 11:09
Mar 16, 2024 - 14:55
 0  4
Başkanımız Sözcü Tvde Elektrik yangını bağırarak gelmiyor diyerek tehlikeye dikkat çekti

01:43:52 den itibaren izleyebilirsiniz. 

Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Haluk Bozali, geçtiğimiz günlerde Sözcü TV’ye konuk olarak önemli bir konuya dikkat çekti. Bozali’nin vurguladığı konu, elektrik yangınları ve elektrik malzemelerinin, yetkili elektrikçilerden temin edilmesi gerekliliği oldu. Elektrik yangınları, ciddi can ve mal kayıplarına neden olabilen riskli durumlar arasında yer alırken, kalitesiz veya sahte elektrik malzemelerinin kullanımı da bu riski artırabiliyor.

Bozali, elektrik güvenliği açısından önemli olan bu konuda yetkili elektrikçilere vurgu yaparak, elektrik malzemelerinin seçimi ve kullanımının uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerektiğini belirtti. Yetkili elektrikçilerin deneyim ve bilgi birikimine sahip olduğunu vurgulayan Bozali, bu sayede elektrik tesisatlarının düzgün bir şekilde kurulabileceğini ve elektrik yangınlarının önüne geçilebileceğini ifade etti.

Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı’nın bu açıklamaları, toplumun elektrik güvenliği konusunda farkındalığını artırmaya yönelik önemli bir adım olarak değerlendirilebilir. Elektrik malzemeleri konusunda yetkili ve uzman kişilere başvurmanın, güvenli bir elektrik sistemi kurmak adına kritik bir rol oynadığına dikkat çeken Bozali, bu alandaki bilinçlenmeyi artırmak için yapılan bu tür yayınların önemine vurgu yaptı.

YES - Yetkili Elektrik Servisi

YES, İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası'nın desteğiyle tüm İstanbul'da sadece odamıza kayıtlı firmalar tarafından hizmet verecek.

Tepkiniz Ne?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

etoist İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası, Türkiye’nin en etkin meslek odalarından biri olarak üyelerine hizmet vermektedir. Her platformda temsil ettiği üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek için çalışan odamız, üyelerinden aldığı güçle; sektörün ve üyelerinin gelişmesine katkı sağlamaya devam edecektir.