Elektrikli Araçların Yükselen Popülaritesi ve Eğitim Kurslarıyla Geleceğe Hazırlanıyoruz

Anadolu Yakası’nda düzenlediğimiz eğitim kurslarına üyelerimizin yoğun katılımı ile başarılı bir şekilde gerçekleştirdik

Şub 13, 2024 - 16:52
Şub 14, 2024 - 16:23
 0  2
Elektrikli Araçların Yükselen Popülaritesi ve Eğitim Kurslarıyla Geleceğe Hazırlanıyoruz

TORA Elektrikli Araç Şarj LTD. ŞTİ. ile iş birliği yaparak, odamızın merkezinde ve Anadolu Yakası’nda düzenlediğimiz eğitim kurslarına üyelerimizin yoğun katılımı ile başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Günümüzde fosil yakıtların tükenme noktasına gelmesi, alternatif enerji türlerine olan ilgiyi artırmaktadır. Bu bağlamda, elektrikli araçlar, geliştirilmekte olan enerji kaynakları arasında en revaçta olan sektördür. Kullanılan elektrikli araç sayısı şu an itibariyle yaklaşık 20 bin adet olduğunu düşünürsek, şarjlı araçların ilerleyen yıllarda kullandığımız araçların yerini alması kaçınılmaz.

E.T. odası olarak, üyelerimizin bu gelişmekte olan sektör içerisinde uygulama ve projelendirme konusunda geleceğe hazırlanmasını önemsiyoruz. Yaptığımız kurslarda, arkadaşlarımızın elektrikli araba ve istasyonları ile ilgili kurulum, elektrik tesisatı ve idari işlemleri yapabilmeleri günümüz teknolojisine uyum sağlayabilmeleri, meslek kazanımlarını artırma noktasında katkı sağlayacak. Ayrıca, TORA firması üyelerimize yapacakları işlerde malzeme ve kurulum konusunda her türlü desteği vereceğini, oda üyelerine özel indirimler uygulayacaklarını ifade ettiler.

Tepkiniz Ne?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

etoist İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası, Türkiye’nin en etkin meslek odalarından biri olarak üyelerine hizmet vermektedir. Her platformda temsil ettiği üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek için çalışan odamız, üyelerinden aldığı güçle; sektörün ve üyelerinin gelişmesine katkı sağlamaya devam edecektir.