ETOİST, İKİ KITADA KURDUĞU GÖNÜL SOFRALARINDA ÜYELERİNİ VE SEKTÖR TEMSİLCİLERİNİ BULUŞTURDU

İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası (İSTETO), ramazan ayının manevi atmosferini üyeleriyle birlikte yaşamak ve meslektaşlar arasındaki dayanışmayı güçlendirmek amacıyla her yıl düzenlediği “GELENEKSEL İFTAR DAVETLERİ” nin bu yılki organizasyonlarını başarıyla ve geniş katılımlı olarak gerçekleştirdi.

May 28, 2024 - 10:35
May 29, 2024 - 21:36
 0  12
ETOİST, İKİ KITADA KURDUĞU GÖNÜL SOFRALARINDA ÜYELERİNİ VE SEKTÖR TEMSİLCİLERİNİ BULUŞTURDU

İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası iki ayrı mekânda düzenlediği iftar davetinde bin beş yüz kişiyi ağırladı. Muhteşem İftar Davetleri CK Korkmaz Elektrik”, “Yüceller Grup Elektrik-Mühendislik-Satış”, “Düzgünler Elektrik”, “Power Elektronik Endüstriyel Güç Sistemleri”, “Demkar Enerji”, “Gül Pano Elektrik San.”   Firmalarının yanı sıra İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odasına Üye Firmalar; “Evren Elektrik”, “İnci Elektrik”, “Haşimoğulları Elektrik İnşaat” ve İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Bozali, Hayrettin Keskin, Özlem Eser, Yiğit Ali Daltaban, Gürsoy Kaya, Beycan Kayıkcı, Eyüp Kılıç, Osman Durdu, Osman Şahin, Atilla Yıldız, Selami Armutlu ve  Fatma Doğan’ın  sponsorluğunda gerçekleşti.

İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası (İSTETO), ramazan ayının manevi atmosferini üyeleriyle birlikte yaşamak ve meslektaşlar arasındaki dayanışmayı güçlendirmek amacıyla her yıl düzenlediği “GELENEKSEL İFTAR DAVETLERİ” nin bu yılki organizasyonlarını başarıyla ve geniş katılımlı olarak gerçekleştirdi.

İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası Yönetim Kurulu’nun kararıyla düzenlenen iftar davetleri sektörün önde gelen isimlerini, siyasi parti temsilcilerini ve İSTETO üyelerini bir araya getirdi. Konu ile ilgili açıklama yapan, İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Haluk Bozali; “ Artan bir ivmeyle büyüyoruz. Dostluk ve dayanışma konseptinde geçen iftar davetimize aileleri ile katılan sektör temsilcilerine, sponsorlarımıza, oda üyesi olan meslektaşlarıma şahsım ve temsil ettiğim yönetim kurulu adına teşekkür ederim. Her iki iftar davetimizde, birliğimizin gücüne güç kattı ve meslektaşlarımız arasında dayanışmanın önemini bir kez daha gözler önüne serdi. İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası olarak, bu tür etkinliklerle meslektaşlarımızın hem sosyal hem de mesleki olarak bir araya gelmelerini sağlamak ve sektörümüzdeki dayanışmayı artırmak temel amaçlarımız arasında yer almaktadır” dedi.

İlk iftar daveti, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan ve lezzetleriyle tanınan “Mivher” restoranında gerçekleştirildi. Katılımın yoğun olduğu bu özel davette, meslektaşlar arasında köprüler kurulmasına ve sektördeki son gelişmelerin paylaşılmasına olanak sağladı.

İkinci iftar daveti ise Anadolu Yakası’nın seçkin mekanlarından “Nevazen“de, Ümraniye Dudullu bölgesinde yer aldı. Sektör temsilcileri, meslektaşları ve aileleri bir araya getirdi.

İftar Davetin de Sponsor Firma Plaketleri ise, CK Korkmaz Elektrik “ Sn. CEMAL KORKMAZ “, “Yüceller Grup ElektrikMühendislik-Satış; “ Sn, BÜLENT ZİYAOĞLU”, “Sn. TUNCER ZİYAOĞLU”,  “Düzgünler Elektrik, “ Sn.YAŞAR DÜZGÜN”, “Power Elektronik Endüstriyel Güç Sistemleri, “ Sn. VEDAT EMANET”, Demkar Enerji,  “Sn. İBRAHİM KARAKAYA”, Gül Pano Elektrik Sanayi  “ Sn. KEMAL GÜL” Teşekkür plaketleri,  İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk BOZALİ tarafından teslim edildi.

Düzenlenen İftar davetlerine İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası üyeleri sponsor olarak firmaları adına destek ve dayanışma gösterdiler. Evren Elektrik “Sn HABİL TURHAN, İnci Elektrik, “ Sn.YASİN İNCİ”, Haşimoğulları Elektrik İnşaat Sanayi A.Ş Sn.ERDOĞAN YATAK, Sn. ERTUĞRUL YATAK” iftar programına  sponsor olan oda üyeleri teşekkür plaketlerini İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Haluk BOZALİ’ den aldılar.

İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası, elektrik sektöründeki önemli bir aktörüdür. 1945 yılında “İstanbul Elektrik Teknisyenleri Derneği” adı altında kurulmuş kamu kuruluşu olan oda, o günden bu yana sektörün gelişimine katkı sağlayarak, üyelerinin mesleki ve ticari başarılarını desteklemiştir.

Odanın temel misyonları arasında kamu ve özel kuruluşlar arasında birlikteliği sağlamak, üyelerinin eğitim ve mesleki gelişimini desteklemek ve sektördeki standartları yükseltmek yer almaktadır. Üyelerin çıraklık ve kalfalık eğitimleriyle ilgili çalışmaları yapmak da odanın öncelikli hedefleri arasındadır.

ETOAKADEMİ; Profesyonel Gelişimi Destekleyen Yenilikçi Eğitimler Oda bünyesinde faaliyet gösteren ETOAKADEMİ, sektördeki ihtiyaçlara cevap vermek ve üyelerin mesleki becerilerini artırmak amacıyla kurulmuştur. ETOAKADEMİ 2022 yılında kurulmuş olup, üyelere özel eğitim programlarıyla dikkat çekmektedir

ETOAKADEMİ, sunduğu eğitimler ile sektördeki yenilikleri takip eden, donanımlı ve yetkin elektrik teknisyenleri yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Yönetim Kurulu ve Liderlik İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası’nın yönetim kurulu başkanı Haluk Bozali ve yönetim kurulu üyeleri, sektördeki deneyimleri ve liderlikleriyle odayı başarıyla temsil etmektedir. Üyelerin beklenti ve ihtiyaçlarına duyarlı bir şekilde çalışan yönetim kurulu, odanın vizyonunu ve misyonunu güçlendirerek yüksek bir ivmeyle yenilikçi bakış açısıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Siz de Bize Katılın İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası ve ETOAkademi, sektörde kariyer yapmak isteyen ya da mevcut mesleki becerilerini geliştirmek isteyen meslektaşlarını odaya kaydolmaya davet ediyor. Profesyonel gelişim, dayanışma ve kaliteli hizmet anlayışıyla dolu bir aileye katılmak için bugün bize katılın!

Detaylı bilgi ve üyelik için: İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası Adres: Şehit Muhtar Bey Caddesi No:18/3  Taksim www.etoist.org.tr- 444 4 968 – 0530-9501456

YES - Yetkili Elektrik Servisi

YES, İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası'nın desteğiyle tüm İstanbul'da sadece odamıza kayıtlı firmalar tarafından hizmet verecek.

Tepkiniz Ne?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

etoist İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası, Türkiye’nin en etkin meslek odalarından biri olarak üyelerine hizmet vermektedir. Her platformda temsil ettiği üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek için çalışan odamız, üyelerinden aldığı güçle; sektörün ve üyelerinin gelişmesine katkı sağlamaya devam edecektir.