İBB Beykoz Koru Tesisleri’nde İST ETO’nun Geleneksel İftarı Gerçekleştirildi

İBB Beykoz Koru Tesisleri’nde İftara Onursan Elektrik, Dev-Pan Pano, GÜNSAN AŞ adına temsilciler katıldı

Şub 13, 2024 - 15:42
 0  1
İBB Beykoz Koru Tesisleri’nde İST ETO’nun Geleneksel İftarı Gerçekleştirildi

11 Nisan Salı akşamı Anadolu yaksında İBB Beykoz Koru Tesisleri’nde İST ETO’nun geleneksel iftarı gerçekleştirildi. İftara Onursan Elektrik, Dev-Pan Pano, GÜNSAN AŞ adına temsilciler katıldı. İftar programına yoğun katılımdan memnun kaldığını söyleyen başkan Haluk Bozali, programın sponsoru olan Onursan Elektrik yetkililerine ayrıca teşekkür etti.

“Yetkili Elektrikçi, Güvenli Hizmet” projesini tanıtarak konuşmasına devam eden Başkan, bu proje ile İstanbul genelinde oda üyelerinin yetkili servisler gibi hizmet etmesini sağlayacak çalışmalarının başladığını, yakın bir zamanda duyurulacağını ifade ederek bu proje ile İstanbul’da elektrik hizmetinin kaliteli, sağlıklı, güvenli şekilde vatandaşlarımıza ulaştırılacağını söyledi.

İftar programının sonunda bağışçılara plaketlerini takdim eden Başkan, meslekte 40 yılını doldurmuş Muzaffer Aksoy’a da plaketini vererek genç üyelere örnek gösterdi.

Tepkiniz Ne?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

etoist İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası, Türkiye’nin en etkin meslek odalarından biri olarak üyelerine hizmet vermektedir. Her platformda temsil ettiği üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek için çalışan odamız, üyelerinden aldığı güçle; sektörün ve üyelerinin gelişmesine katkı sağlamaya devam edecektir.