İST ETO’nun Antalya Kemer Karmir Otel Gezisi

Başkan Haluk Bozali, bu tür gezilerin amacının üyeler arasındaki dayanışmayı artırmak, samimiyeti güçlendirmek ve bir takım ruhu oluşturmak olduğunu belirtti.

Şub 13, 2024 - 17:51
Şub 14, 2024 - 16:13
 0  3
İST ETO’nun Antalya Kemer Karmir Otel Gezisi

İST ETO, 19-22 Ekim tarihlerinde Antalya Kemer Karmir Otel’de üyeleri ile bir moral ve dayanışma gezisi düzenledi. Başkan Haluk Bozali, bu tür gezilerin amacının üyeler arasındaki dayanışmayı artırmak, samimiyeti güçlendirmek ve bir takım ruhu oluşturmak olduğunu belirtti.

Geziye katılan çok sayıda üye, memnuniyetlerini ifade ettiler. Meslektaşlarının aileleriyle birlikte güzel bir tatil geçirdiklerini görmek, otel yöneticilerini de mutlu etti. Gezinin sonunda, tekrar buluşmayı dileyerek ve güzel anılarla ayrıldılar. Başkan, gelecek yıl daha fazla üye getirmeyi hedeflediklerini belirterek, katılımcılara bireysel teşekkürlerini iletti.

Tepkiniz Ne?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

etoist İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası, Türkiye’nin en etkin meslek odalarından biri olarak üyelerine hizmet vermektedir. Her platformda temsil ettiği üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek için çalışan odamız, üyelerinden aldığı güçle; sektörün ve üyelerinin gelişmesine katkı sağlamaya devam edecektir.