İSTANBUL BEYOĞLUNDA FAALİYET GÖSTEREN ESNAF ODASI TEMSİLCİLERİ BEYOĞLU KAYMAKAMI SN. CAN AKSOY’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ…

Beyoğlu Kaymakamı Sn Can Aksoy’u makamında ziyaret nezaket ziyareti

Şub 13, 2024 - 18:57
Şub 14, 2024 - 11:37
 0  17
İSTANBUL BEYOĞLUNDA FAALİYET GÖSTEREN ESNAF ODASI TEMSİLCİLERİ BEYOĞLU KAYMAKAMI SN. CAN AKSOY’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ…

İstanbul Beyoğlu İlçesinde faaliyet gösteren; İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Haluk Bozali; Terziler Odası Başkanı Turan Aydoğdu, Şekerli Mamuller Odası Başkanı Aykut Şener, Deniz Kara Büfecileri Esnaf odası başkanı Mustafa Şimşek, Cam Ayna İhracatçılar Odası Başkanı M.Emin Gül, Kadın Kuaförleri ve Manikürcüleri Oda Başkanı Ali Yatkın, Çiçekciler Odası Başkanı Sunay Çalışır, Beyoğlu Kaymakamı Sn Can Aksoy’u makamında ziyaret ederek nezaket ziyaretinde bulundular.

Geçtiğimiz aylarda İstanbul Beyoğlu’nda göreve başlayan Beyoğlu Kaymakamı Sn Can Aksoy; “Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, kapımız her zaman sizlere açık. Beraber yapacağımız çalışmalar bizim için çok kıymetli” dedi.

Toplantıda söz alan İstanbul elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Haluk Bozali ise “Kaymakamımız bizleri samimiyetle makamında ağırladı. Sn Can Aksoy’u sektörümüze değer katacağına inandığımız YES projesi Tanıtım Kokteylimize sektörüm adına davet ettim. Davetimize katılması bizler için çok önemli ” dedi.

 

 

Tepkiniz Ne?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

etoist İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası, Türkiye’nin en etkin meslek odalarından biri olarak üyelerine hizmet vermektedir. Her platformda temsil ettiği üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek için çalışan odamız, üyelerinden aldığı güçle; sektörün ve üyelerinin gelişmesine katkı sağlamaya devam edecektir.